çıldırmak üzereyim!

ya herkesin böyle midir?evlenmeye az kala gelinliğe karar veremiyorum ve bu beni çıldırtıyor,hele bir de herkes bir kere giyilecek içine sinsin demez mi?!
yahu ben kararsız teraziyim,birine bakıyorum bu ii diğerine bakıyorum bu da iyi.ilk önce sade olsun diyorum sonra ay çok mu sade oldu deli olucam ya...keşke binlerce okuyucum olsaydı aralarında da tasarımcılar sana bu gider deselerdi de ben de kabul edip rahatlasaydım.hiçbir şey de bu kadar zorlanmadım ben seçerken ya.
renk tamam beyaz istiyorum artık bembeyaz da yapmıyorlarmış gerçi çok cart duruyor diyorlar tamam dedim beyaza yakın renk olsun kırık beyaz dediler tamam dedim.dantel aplikeli gelinliklere bayılıyorum ama onlarda çok mu sade ne diyorum.izmirdeki bütün gelinlikçileri gezdim beğendiklerim hep pahalı çıktı yani bütçeye göre çıkmadı diyelim,miss defne de beğendim mesela 2200 tl dediler o da uymadı.diğerlerine bakıyorsun basit geliyor.
sonra üstün sposa ya gittim orda dikilecek gelinlik.üstüne karar verdim kalp şeklinde dekolte,tek omuz olsun dedim çekiştirmek istemiyorumama tek omzu nasıl olsun diye de düşünüyorum bu sefer.ama en çok düşündüğüm yer de etek kısmı kat kat mı olsun düz mü?buruşukları hiçbir zaman sevmedim.
youtube'da it's judy time'ın gelinlik denemelerine bakarken bir modelini çok sevdim ve etek için onu örnek gösterdim.
bakalım siz ne diyeceksiniz?n'olur okuduğunuz da akıl verin bana :)burdaki etek de parlak organze kullanılmış ama ben mat organze istiyorum.üst şeklide buna benzeyecek ama biraz daha farklı.yardımlarınızı bekliyorum:)

1 yorum

  1. ayyyhh selcen bi kere sen uzun boylusun. sana butun kabarik etek modelleri yakisir. bu usttekini cok begendim mesela, ama bu etek cok havali oldugu icin bi de omzu suslememek lazim o zaman, sade biraksan daha hos olur.fiyonk sever misin? omuz kismi sadece tul olsa, goguslerden birinin uzerinden assa, omzun biraz altinda (yani on tarafta) bi fiyonk yapsa, uclari sarksa? himm bilemedim. ben evlenirsem annemin gelinligini giycem, en kolayi o:)

    YanıtlaSil

© the missing moments
Maira Gall