yeni maskara deneyimlerim hep fiyasko!

selam, ben büyük bi lash architect hayranıyım özellikle midnight black olanının.bi ara indirime girdiğinde hadi volume million'ı deneyeyim dedim.benim kirpikler yere bakan,olmayan cinstendir yani benim diyen maskara işe yaramaz genelde.bu nedenledir ki hep zorlanırım bu aşamada.düğünümde de takma kirpik kullandığımda vay be dedim kirpikli olsam fena olmazmış:))
neyse konuya döneyim...volume million tam bir hayal kırıklığıydı.tamam ayırıyor,yapıştırmıyor ama gelgelelim kirpiklerim hala belli olmuyor kardeşim!
maskaranın yarısı gelmişti ki yine bir indirimde yaklaşık 1 buçuk ay önce l'oreal'in lash architect 4d 'yi görünce işte bu dedim,lash architect yenilenmiş almalıyım diyerek hemen gittim kasaya.genelde saftirik ben makyajlı gezdiğim için maskaraları da hiç denemeden alırım.aldım eve geldim açtım baktım ki çok kuru bu bozuk herhalde diyip ertesi gün aldığım yere gittim.bi baktım ki hepsi öyle satıcı da bunun özelliği bu yoğun bu falan dedi.bende aldım maskarayı evin yolunu tuttum tabii.
volume  million bittiği için şimdi kullanmaya başladım ki l'oreal maskaralardan soğutmaya başladı beni nerdeyse.kupkuru bir maskara bu çok yoğun kirpikleri kalın gösterip  belli edicez diye biraz fazla abartmışlar hatta.zigzag yapıyorum yok tek tek sürüyorum yok bütün kirpikleri birbirine yapışıyor yahu!sinir oldum nasılsa yapısı kuru bir an önce bitsin yoksa ben çıldıracağım!
var mı bir öneriniz:)

düzeltme 24.09.2011 :
 4d'yi kullanmaya elim mi alıştı nedir daha bir hoşuma gitmeye başladı siz de bir şans verin :)

3 yorum

  1. max factor masterpiece max kullanıyorum ben... ama benim kirpiklerim uzun ve kıvrıktır... bu maskarada taraklı olduğu için ayrık ayrık duruyo kirpiklerim.. bana yetiyo yani:)

    YanıtlaSil
  2. volume million'ı beğenmedin mi =( ben de onu denemeyi düşünüyodum..

    YanıtlaSil
  3. benim gibiyse kirpikler bence hiç bulaşma derim şu 4d'yi biraz daha az kıvamlı yapsalarmış süper olacakmış ya da giderek elim alışıyor kullanmaya fikrim yavaştan değişebilir :)

    YanıtlaSil

© the missing moments
Maira Gall